Ev düzeni

Star Wars Dünyasına Uçalım mı?

STAR WARS OYUNCAKLARI

Çok çok uzun zamanlar önce, unutulmuş zamanlarda, uzak bir galakside iyilerle kötülerin savaşı yaşanmıştı. Yetişkinlerin severek izlediği çocukların oyuncaklarını ellerinden düşürmediği Star Wars efsanesi bu şekilde başlamıştı. Star Wars karakterlerini birlikte inceleyerek iyi ile kötünün savaşına bir göz atalım.

https://www.oyuncakevreni.com/star-wars-oyuncaklari

Darth Vader: Kötülüğün cisimleşmiş hali! Korkunç görüntüsü, iç ürperten sesi, siyah uzun pelerini ve maskesiyle kötülerin liderliğini temsil eder. Bir zamanlar en iyilerden olan Dart Vader sonradan kötülerin tarafına geçmiştir. Düşmanlarını uzaktan bile boğabilir. En büyük amacı Jedileri yok etmektir.

Han Solo: Han Solo, Millennium Falconu ve üstün pilotluk yeteneği ile her savaşı kazanır. Aksi ve ukala kişiliği ona ayrı bir hava katmaktadır. Kadınları kendine eden bir kabalığı vardır. Aynı zamanda Wookie’nin de en iyi arkadaşıdır.

Luke Skywalker: O bir kahraman! Çalışkan, iyi niyetli ve asla doğruluktan sapmayan bir kişidir Luke. Bu kahramanımız çok iyi dövüşür ve çok iyi bir pilottur. Hayvanları ve droidleri sever, onlara çok iyi davranır. Darth Vader ile yaptığı düello asla unutulmamıştır.

Prenses Leia Organa: Bu sabırsız prensesimiz hem askeri bir stratejist hem de bir politikacıdır. Köle durumuna düştüğü zamanlar olsa da isyancı ordusunun generalidir o.

Chewbacca: O bir Wookie’dir. Sert, sadık ve usta bir pilottur. Kıllı ve büyük görüntüsünün altında büyük bir sevecenlik gizlidir. Chewbacca galakside bulabileceğiniz en iyi dosttur.

BB-8: İnanılmaz yetenekli ve komik bir yapısı vardır. Bir droid olmasına rağmen oldukça sadık ve insancıldır.

Yoda: Usta Yoda, tüm Jedilerin arasında en güçlü Jedi olarak bilinir. Tamı tamına 900 yıl yaşamış bilge bir kişidir. Luke Skywalker’ı eğiten, tarihin gidişatını değiştiren bir kahramandır o. “Yap. Ya da yapma. Denemek yoktur!” Usta Yoda’nın sloganıdır.

Stormtrooper: Sert maskeli, duygusuz ve robotik bir görünüşe sahip askerlerdir. Beyaz giyerler. Evet, kötü tarafta olmalarına rağmen bembeyaz giyinirler. En etkili silahları ışın tabancalarıdır. İmparatora tam bir sadakatle bağlıdırlar.

Padme Amidala: Naboo gezegeninin kraliçesi aynı zamanda Galaktik Senatonun bir üyesidir ve birçok ayrılıkçıyı yenmiştir. Tüm bunları yaparken daha 14 yaşında olması da unutulmamalıdır. Anakin’in biricik aşkıdır. Büyük bir sinir anında Anakin tarafından öldürülmüştür.

Anakin Skywalker: Anakin, iyi bir adamın kötülüğün içinde boğulmuş hali. Anakin’in dönüştüğü karakter Dart Vader’dır.

Tüm karakterlerimizi öğrendiğimize göre Star Wars oyuncuklarımızla oyunun tadını çıkabiliriz. Sizde çocuklarınıza bu oyuncaklardan alabilir, hayal dünyalarını galaksiler ötesine taşıyabilirsiniz. Oyuncaklar için tık tık

Sevgiyle, neşeyle kalın

 

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s