Ben...

Ben şok, ben ceset !

images

Bu lafı, yani ben şok ben ceset lafını teeeee kış başı falandı Seda’yla asansörle yukarı çıkarken plaza cinconlarının birinin ağzından duyduğumuzda biz de şok ve ceset olmuştuk 😀

Bugün olan ise bana bu lafı hatırlattı

Bugün baba kişisi home office çalıştığından ve de çocuk kişisi baba kişisinin rahat bırakmadığından baba kişisi rahat rahat işlerini halletsin diye anne kişisi çocuk kişisini alıp AVM’ye götürdü.

Orada çocuk kişisi oynadı etti falan filan sonra ellerini yıkasın diye yavrucuğumu çocuk tuvaletine götürdüm. Fakat kapı kilitli, yani içeride biri var. Orası sadece çocuklar için ayrılmış ayrı bir tuvalet olduğundan doğal olarak tuvaleti bir çocuğun kullandığını düşünerek Epi’cike “gel büyük tuvalete gidelim” derken çocuk tuvaletinin kapısı açıldı ve içeriden 15-16 yaşlarında bir çift çıktı. Kapıyı açınca benimle burun buruna geldiler. İkisi de sırıttı falan, ben de ahlak bekçiliği yapacak değilim ama ukala sırıtışlarına karşılık “siz çocuk musunuz” dedim aynen sırıtarak. Esas şok olduğum şey bu değil, bundan sonrası. Erkek olan kızı işaret etti ve aynı pis sırıtmayla “onun fikriydi” dedi.

İşte bendeki şok bu noktada oluştu. O kızı bir daha görsem “bırak ablacım sen o korkağı” derim. Yani genç bir çift ne yaptıkları beni zerre ilgilendirmez ki çocuk tuvaletini özel işlerine alet etmeleri ayrıca tamamen yanlış da….ama dakikasında sattı ya o çocuk kızı! Pesssss!!!! Nerede mertlik nerede delikanlılık! Bi cacık olmaz o çocuktan. Net! Çok net! Hayır gerçekten onları tersleyen eden biriyle karşılaşsalar oğlan ne yapacaktı acaba? Gençlik ı-ıh!

Sevgiler….

Reklamlar

“Ben şok, ben ceset !” için bir yorum

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s