Miniklerle gezme 👣

Maltepe Park -Lunchbox

Hayallerimdeki anne oldum a dostlar!

Anneliğimin bu yaşına kadar hep instagram’da falan bebesi oyalanırken kendisi dergi okuyan anne fotoğraflarına burun kıvırdım. Yeeeaaaa bırakın yeeeaaaa o çocuk fotoğraftan sonra üçüncü dakikada anasını yanına çağırıyordur dedim. O derginin içindeki tek bir makale bile başından sonuna kadar bölünmeden okunamıyordur dedim. Ama şuan huzurlarınızda bunları yutuyorum. Oluyormuş arkadaşları, zor oluyormuş ama oluyormuş.

Birkaç hafta önce bir Cumartesi günü ihsancuğum “benim çalışmam lazım” dedi. Benim de aslında hiiiiiiç içimden gelmiyordu(!) ama çocuk kişisini toplayıp Maltepe Park AVM’ye götüdüm. Biz biliyorsunuz kargalar kahvaltısını yapmadan kalktığımız için genelde AVM’ye tam 10:00’da falan gidiyoruz. İn cin top oynuyor çok rahat geziliyor. Neyse o gün de kızımla gezdik gezdik sonra hadi bir yerlerde oturalım bir şeyler yiyelim dedik. İpek’çik de çocuk oyun alanı olan bir yere gitmek isteyince doğum iznimde sık sık gittiğimiz Lunchbox’a girdik.

Güzel güzel kendisi oyun alanına gitti ben dergi aldım ama okuyacağıma dair hiç bir umudum yoktu anca resimlerine bakarım diyordum. Kendime kahve söyledim. Amanın be kahveyi içiyorum benimkinin sesi çıkmıyor. Oynuyor da oynuyor. Beni çağırmıyor, kimseyi şikayet etmiyor, 10 dakikalık aralarla çişi gelmiyor.

Ben bir yaydım bir yaydım. Tam 2 saat boyunca orada oturdum. Yedim içtim dergileri hatim ettim. İki defa tuvalet molası dışında çocuğum sürekli olarak orada oynadı.

Gelelim Luncbox’a

İçerisi dekor olarak zaten son derece iç açıcı ama benim için önemli olan çocuk oyun alanı. Oyun alanı içersinde canı çıkmış oyuncaklar da vardı ama genel olarak birsürü oyuncak vardı. Birkaç görsel paylaşıyorum.

 

En güzeli ne biliyor musunuz? AVM içerisi deli gibi kalabalıkken Lunchbox’un içi son derece sakin ve ferahtı. İçinde kendisine ait tuvalet var. Tuvaletin içinde bebek alt değiştirme ünitesi de var. Herşey gayet temiz.

Yazın biz Kartal sahil pelit’e sık gidiyoruz ama kış için lunchbox güzel bir alternatif. Aynı nezihlik ve sakinliği bulabilirsiniz. Hatta Pelit’in çok daha kalabalık olduğunu söyleyebilirim.

Şuraya bir de brownie’me konan Epi görseli bırakalım;

20170314_170902

Sevgiler, neşeyle kalın

 

 

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s