Bakımlı hatun

LR Markası&Ürünleri

img_20170212_160300_048

Facebook’ta dolanırken denk geldiğim bir reklam vardı. Kendi paranı kazanacaksın diyorum ocakta yemeğim var diyor, araban olacak diyorum dur kocama sorayım diyor… gibi bir şey…Sanıyorum esas LR’ın bendeki imajının olumsuz olmasına sebep olan o reklam.
Bugün size ön yargılı olduğum ama tanışınca sevdiğim bir markanın ürünlerinden bahsedeceğim.
Geçtiğimiz haftalarda instagram’da da paylaştığım LR markasının ürünleri.

Eğer sevgili Zübeyde Hn bana hediye göndermeseydi markayla muhtemelen hiç tanışmayacaktım.

Kutumda neler vardı?

  • El ve tırnak serumu
  • Oje çıkarıcı
  • Diş macunu
  • Şampuan (çabuk yağlanan saçlar için)
  • Oje

serum

Sırayla gidelim el ve tırnak serumu;

El ve tırnak serumuna hakikaten bayıldım. Body shop’un bademli bir el-tırnak kremi var. Ki ben o ürünün hastasıyım. Onunla bu serum yarışır. Ellerinizi ve tırnak etlerinizi yumuşacık yapıyor. Ağır parfüm yok. Üzüm çekirdeği, avakado, jojoba yağı ve E vitamini içeriyor.

img-20170209-wa0002

 

 

 

 

Oje çıkarıcı;

Ojelerimi çok çabuk çıkardı ve sonrasında tırnaklarımda kuruluk bırakmadı. Aksine yumuşaklık bıraktı ve oje çıkarıcıların genel sorunu olan o ağır koku yoktu. Bittiğinde yenisini alır mıyım? Kesinlikle alırım. Aseton içermediği gibi, içeriğindeki kayısı yağı ile tırnaklara bakım yapıyor.

lr-microsilver-dis-macunu

Mikrosilver diş macunu;

LR’nin sanırım en çok sevilen ve satan ürünüymüş. Mikro gümüş tanecikleri içeriyormuş. Ağız içi aftlarına iyi geliyor ayrıca aftlara direkt olarak krem gibi sürülebiliyormuş. Soğan-sarımsak yedikten sonra dişleri bununla fırçalayıp bir de mercimek kadar dilin üstüne koyunca ağız kokusunu alıyormuş. Güzel bir diş macunu. Ağızı yakmıyor. Beyazlatma etkisini görmedim ama temizlik hissini veriyor.

sampuan

 

 

 

 

Şampuan;

İlk kullanımda hiçbir üründen mucize beklememek gerekiyor. Benim saçım çabuk yağlanıyor ve yağlanma durumu pek çok faktöre göre değişiyor. Bu şampuanı kullanırken endişem Yves Rosher’inki gibi köpürmemesiydi ama bunu yaşamadım. Kolay köpürttüm. Diğer yağlı saçlara yönelik şampuanlarda olduğu gibi bunda saçlarımı kuruttuğunu hissetmedim. Daha uzun süre kullandıktan sonra kesin kanıya varmak gerekir.

img-20170209-wa0003

Ve oje;

Bendeki rengi kırmızı. Resimde göreceğiniz gibi fırçası geniş. Kapatıcığı orta. 1 kat süremezsiniz. Mutlaka ikinci katı geçmeniz gerekiyor. Kuruma hızı flormarlar kadar. Parlaklık ideal. Kalıcılık da yine flormarlar kadar. Lr ojelerinin tamamı 5 free. Toluene, DBT (Dibutyl Phthalate), Camphor, Formaldehyde Resin, Formaldehyde gibi 5 zararlı kimyasalı içermemekte. Bu sebeple özellikle hamilelerin, bu hassas dönemde böyle temiz içerikli ürünler kullanmaları daha iyi olur.

Ürünlerle ilgili sorularınız varsa aşağıdaki adresten sevgili Zübeyde Hn ile iletişime geçebilirsiniz. Kendisi tüm tatlılığıla size yardımcı olacaktır.

https://www.instagram.com/lr.zubeyde.husnu/?hl=tr

Neşeyle kalın

Sevgiler ♥

 

Reklamlar

“LR Markası&Ürünleri” için 3 yorum

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s