Ben...

Yine kurmaya başladım…

Merhabalar

 

Bugün bizim 7.  evlilik yıldönümümüz ve de ayrıyız

Ama bana çooooooook uzaklardan düşünülmüş bir sürpriz geldi

Ya bu son dönem malum gündemden midir nedir, bende depresif bir ruh hali…

Geçen hafta zaten yazamadım. Yani içimden bir şey gelmedi ve ruhumu beynimi serbest bırakıp sadece ofis işlerime odaklanmaya çalıştım. Bir takım şeyleri düşünmemeye çalıştım. Kendimi tamamen işe vermeye…

Bu hafta daha iyiyim. Yeni duruma bir tık daha adapte olmuş gibiyim. Yani zaten adapte olmayıp da ne yapacağım acaba???

Neyse geçen hafta ihsan almanyaya gitti. Kaldı mı ipeği kreşe bırakma /alma işi bana! Yaaaauuuwww ne var onda demeyin e mi? Çünkü normalde ben sabah hazırlanıp evden çıkıp servise biniyorum. İhsan da kızı arabayla kreşe bırakıp işe geçiyor. Kreşin açılma saati benim servis saatimden sonra. Ben de ne yapıyorum? Epiyi kreşe bırakıp metroyla işe gidiyorum. Allahtan metroyla gitme şansım var yoksa trafikte boğulurdum.

Geçen hafta bir gün ipek sabah uyanmamaya diretti. O uyanmadı ben de ne yapayım, uyanmasını bekleyecek halim yok. Uyurken giydirdim onu. Elimde 4 tane çantayla (kreş çantası,el çantam, laptop, topuklu ayakkabılarımı taşıdığım çanta) ile onu kucakladım ve öyle götürdüm kreşe. Yani sırtında mı taşıdın demeyin de o kadar çanta + 16,5 kiloyu merdivenlerden indirmek bile güç istiyor.

Sonra kreşe vardık, hafif uyandı. Ama anne hiç arkadaşım gelmemiş dedi. Ağlamak üzere ama…. Annecim en önce sen geldin, sen bak birinci geldin kreşe herkesten önce geldin sen şampiyonsun dedim. Öptüm ve çıktım. Bana bi geldiler, metroda ağlamaya başladım. İhsansız zor geçiyor. Zaten Almanyaya giderken uçağa bindim diyene kadar kalbim pır pırdı bir şey olacak diye… Endişe ve stres ve fiziksel yorgunluk ve zihinsel yorgunluk beni yıprattı. Bu hafta biraz daha iyi gibiyim dedim ya. Geçen haftam çok kötü geçti ama… acıdım kendime. Çalışsam çocuğa zor, çalışmasam bana zor. Ve uyuyamıyorum. Geceleri uyuyamıyorum geçen haftadan beri. Hep kötü bir şey olacakmış gibi geliyor. Pasiflorayı kafaya mı diksem ne yapsam?

Yarın daha pozitif enerjisi olan bir yazı yazacağım, söz!

Bugün iç dökmece…

Güzel bir hafta olur inşallah

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s