Miniklerle gezme 👣

Buldum! Erkek kişiyi AVM’de öflemeden dolaştırmanın yolunu buldum!

Merhabalar;

Her Cuma akşamı kiralık aşk dizisini izleyeceğim diye İpek’i biraz daha erken uyutmaya çalışıyorum. Her zaman başarıyor muyum? Hayır… Bazen uyutma işini İhsan’a bırakıyorum bazen dedizini başını anlatsın diye İhsan’ı tv başına dikiyorum ki o zamanlar evet ne oldu anlat diyerek salona girdiğimde elinde telefonla buluyorum kendisini… cevabı da hep aynı “işte ne bileyim bu kız bu adama aşık herhalde” GERÇEKTEN Mİİİİİİİ?????
Cuma gününün bombası İhsan’ın hevesle beklediği denge scooter’ı idi. Nedir bu? Tamamen denge ile yürütülen elektrikli kaykay. Erkeklerin oyuncakları işte. Cuma günü akşama kadar ben oynadım. Tüm haftasonu da ihsan’ın elindeydi. Acayip eğlenceli bir şey.

Cumartesi sabahtan Palladium AVM ‘ye gittik. O gün orda olup da ayağında ışıklı bir cisimle dolaşan 30 yaşlarında bir adam gören varsa söyleyeyim o benim kocam!
Palladium’u zaten ben aslında hiç sevmememe rağmen çok seviyorum 😀
O ne demek ya ahahahahhaaa
Şöyle ki bence AVM olarak hiçbir cazibesi yok. Özellikle de benim elimin altında Maltepe Park AVM olduğunu düşünürsek…. Ama fakat lakin, hamileliğim boyunca kontroller için cumartesi günleri ASM’ye gittim. Doğum doktorumuz Meltem Çam, cumartesi günleri Ataşehir Anadolu Sağlık Merkezi’nde oluyordu.  Biz de her kontrolden sonra hemen karşısındaki Palladium’a geçip orda takılıyorduk. Ne alışverişler ne yemekler ne hayaller…. O yüzden oraya her gittiğimde hamileliğimi hatırlıyorum…. Ama AVM olarak ıııııhhhhhh pek bir cazibesi yok derim….kişisel fikrim.
AVM içinde ihsan oyuncağı ile dolaştı ben de istediğim gibi gezdim kahve içtim. Ben yürüdüm o etrafımızda tekerlekleri ile dolaştı. Bir kere bile hadi demedi. Of demedi. 3 dk geçince 15 dakikadır aynı şeye neden bakıyorsun demedi. Fakat biz sabah erken gittik yani 10:30 gibi ordaydık ve AVM boştu. Öğleden sonra gitsek öyle kayamazdı çünkü alet 10 km’ye kadar hız yapıyor. Açık alan lazım…

Herkese mutlu bir hafta diliyorum.
Bu hafta karla başladı hava daha da soğuyacakmış kendinize dikkat edin…

Neşeyle kalın
🌸

PS; Meltem Çam’ın hastasıydım. Her fırsatta söylüyorum adeti bozmayayım burada da bir kere daha söyleyeyim. 10 defa daha doğursam 10’unda da Meltem Hanım’a giderim. O kadar net! Annem doğum yaptırsa ancak bu kadar şefkatli olurdu. Onu netten araştırırken blog’a denk gelenler varsa…. Gözünüz kapalı güvenin ona. O kadar net yani…  3 yıl öncesini düşündüğümde içimden geçen duygu şu; saygı ve minnet duyguları ile seviyorum onu 

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s