Ben...

Kız babası olmak 👧

Pek huyum değildir ama instagram’da bir TBT yani ” trowback thursday” fotoğrafı paylaşasım geldi. TBT hakkında daha detay bilgiyi kutsal sözlük 🙂 ten burayı tıklayarak bulabilirsiniz 🙂 🙂 Eski fotoğraflara bakarken de komik hikayesiyle bu fotoğraf karşıma çıktı.

DSC_0458

Bu fotoğraf çekildiğinde İpek 10 günlüktü… Çok şapşik duruyor zaten baksanıza 😀

Bizim çooook yakın arkadaşlarımız Aslı ve Özhan o akşam ellerinde bu pasta ile çıkıp geldiler. Özhan Amerika’dan mı ne acayip bir fotoğraf makinesi almış İhsan ile kurcalayacaklar ay pardon pardon bizim fotoğraflarımızı çekecekler, neyse… Bu arada Aslı Özhan ve İhsan üniversiteden sınıf arkadaşı yani samimiyetleri uzun yıllardır devam ediyor. Yani baya baya samimi-yakınız öyle diyeyim.

Yedik içtik fotoğraflar çekildik falan filan neyse Aslı’lar gidiyorlar artık antredeyiz öpüşüp ayrılacağız Aslı tüm iyi niyetiyle “hadi İhsan’cım doğum pastasını yedik Allah düğün pastasını da yemek nasip etsin” dedi. Bizim taze babanın surat bi bozuldu bi kal geldi üstüne durdu durdu “öyle deme Aslı” dedi. Tüm ciddiyetiyle! Aslı da “neden öyle diyorsun büyüsün gelin olsun düğün pastasını yiyelim istemez misin?” Benimki iyice bozuldu kızın kapıdan çıkmasına izin vermiyor. Allahım bana bir gülme geldi Aslı’yı dürtüyorum o da hem gülüyor hem de üstüne gidiyor, İhsan hala ciddi ciddi deme öyle diyor. En sonunda Aslı “tamam İhsan’cım üniversite mezuniyetini kutlayıp onun pastasını yiyelim o zaman” deyince benimki rahatladı “o olur tamam” diyor bir de… 😂😂😂

O zaman anladım ki 10 günde “kız babası” olmanın tüüüüüm getirilerini içine atmış. Şaştım kaldım.

Ben zaten “annelik doğal olarak oluşuyor ama babalık sonradan öğreniliyor” tarzında laflara inanmıyorum. Tüm hamilelik sürecini hatta doğumu beraber yaşıyorsunuz sonradan gelişmesi mantıklı gelmiyor bana.

Tüm kız babalarına selamımız olsun

Bizim 16 yıl sonra çok fena işimiz var 😣

Sevgiler…🌸

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s