Ben...

Yüzbin yıllık dostlar

image

Ben böyle dedikçe ihsan bana sen nasıl Türkçe konuşuyorsun diye çıkışıyor ama başka bir tanım bulamıyorum. Bu fotoğrafta gördüğünüz arkadaşlarım benim yüzbin yıllık dostlarım çünkü onlar benim yüzbinlerce farklı duyguyu paylaştığım dostlarım.

Harika bir şey oldu. Sevda’nın (en baştaki lacivert elbiseli) oğluşu için yapılan diş buğdayı partisini fırsat bilip herkesler İstanbul’da toplandı.

Bu, öyle güzel bir şey ki. Üniversitede birlikte ödevler için delirdiğin, geceleri koyun koyuna uyuduğun, manyak manyak şeylerle yüzbin çeşit duyguyu ve olayı paylaştığın arkadaşlarınla tam kadro bir arada olmak harika harika harika bir duygu.

O zamanlar battaniyenin altına girip film izlerken ben şöyle biriyle evleneceğim benim böyle bir işim olacak evlenince evimi baştan aşağı beyaz yaptıracağım gibi hayaller kurduğun canlarla o hayalleri yaşama yaşına geçince görüşüp kıkırdamak en güzel terapi.

Bu yazının bebek bakımıyla değil tamamen bu hayatta az ve öz dost biriktirmekle alakası var. Bu karede olmayan başka dostlarım da var tabi ama geçtiğimiz haftasonu bu canlarla geçti ve onların bana verdiği enerji hala üzerimde.

Herkes işine gücüne ailesine bakıyor başka başka yerlerde yaşıyor ama bir araya geldiğimizde yine kendimi 17 yaşında, özlemin ehliyeti ile bara girmeye çalışırkenki halim gibi hissettim..

Dünyaları versen bu duyguyu elde edemezsin

e-de-mez-sin

sevgiler

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s